bioderma ürünleri

Bioderma Sensibio H2o okunuşu Sebium H2o Makyaj Temizleme Suyu İnceleme;
Yeni bir haftanın başlangıcından herkese merhabaa! : zaman hemen sadece herkesin bildiği ve kullandığı makyaj temizleyicisi Bioderma H2o dan biraz bahsedeceğim..
Kendisi elimin altında devamlı bulundurduğum, renksiz gibi tükettiğim demirbaş temizleyicimdir. Gördüğünüz gibi H2o kavil ekonomik olunca birden aşkın galon olması çokta şaşırtıcı olmaması lazım : Sebium ve Sensibio mensup olmak neredeyse farklı cilt tiplerine yarar olan iki formülü var.. Sebium serisini daha çok edebiyat yağlı karma cildime, Sensibio serisini okunuşu kışın döşenmemiş karmaya dönen cildimde kullanmayı yeğleme ediyorum..

Bioderma Sensibio H2o kuru, normal ve alıngan ciltlere muvafık bir kez ürün..
*Alkolsüz, kokusuz ve paraben içermeyen eş ürün..
*Göz makyajını Sebium H2o evet gereğince daha yerinde çıkartıyor.. Ancak kalın nazar makyajı yapıyorsanız ekstra çift fazlı birleşik eser kullanmanızı referans ederim.. Şahsen H2o ları ten makyajımı çıkartmak için henüz çok tercih ediyorum.
*Yatıştırıcı hıyar ekstresi içeriğiyle cildimizi tahriş etmeden nezafet sağlıyor..
*Ciltte yağlı bir kez Önerilen Kaynaklar duygu bırakmıyor aksine ferahlık veriyor..
*Pamuğa az bir ölçü dökerek bütün ten makyajınızı çıkarabilirsiniz.. Web sayfası Arından durulama yapmanız gerekmez dense de mutlaka bioderma sebium global durulayıp cildimi yıkama jeliyle yıkayıp nemlendiriciye geçiyorum..
*Fotoğraflarda gördüğünüz kırmızı kapağa iye ancak bunun kapağı alıştığımız H2o lara gereğince henüz farklı.. Bu pompalı kapak piyasada az bulunsa da gördüğünüz yerde alın derim.. En azından bu pompalı kapaklıdan aynı tane alırsanız içerisinde ki bittikçe diğerlerini buna boşaltır kullanırsınız.. Şahsen ego öyle yapıyorum.. İçindeki biter bitmez Sebium serisini içine boşaltacağım..

*Bioderma aracılığıyla patentli Fluidactiv kompleksi içeryor okunuşu sebum dengesini kontrolör altına alarak aşırı yağlanmayı engelliyor. Bu sebeple ciltteki gereğinden yağı okunuşu kiri temizleyip, cildi makyajdan güzelce arındırıyor..
*Cildi ziyade kurutmadan öldürme sağlıyor.
*Ciltte mutlaka besili duyu bırakmıyor ve Sebium dengesini sağlıyor. kararlı kullanımda t bölgesinde ki yağlanmayı azalttığını söyleyebilirim..
*Sensibio parfümsüz olsa da Sebium parfümlü eş ürün.. Alkol ve renklendirici içermiyor. Komedojenik değil yani sivilceye sebep olmuyor
*Göz makyajını çıkarmada Sensibio ya bakarak bir tık daha geride.. Sebium ile müteallik detaylı paylaşımı henüz geçmiş zaman yapmıştım kavramak isterseniz TIK TIK

İster online olarak, isterseniz eczanelerde bu ürünü temin edebilirsiniz. Ancak bahusus intermet alışverişinde güvendiğiniz sitelerden almaya ilgi edin. zira Ek ipuçları duyduğuma bakarak birtakım siteler raf ömrü mazi ya da cereyan etmek gibi olanları kampanya, oranlı fiyat alçak altında satıyor.. Ürünü aldığınız an tarihini kontrolör etmeyi unutmayın.. :*
Sevgilerle..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bioderma ürünleri”

Leave a Reply

Gravatar